Aktuální koncerty

O našich koncertech Vás budeme rádi informovat. Co všechno v roce 2018 připravujeme, přehledně najdete v této sekci. Podívejte se na narozeninové video.

Záznam koncertu na portálu TV Noe: 59. Cvrlikání - Spolektiv na TV Noe. Omluvte technické nedostatky ve zvuku, které se prostě mezi nebem a zemí místy vyskytly.

Podívejte se: Záznam přímého přenosu z Českého rozhlasu v Olomouci 8.3.2017

Nebo na dřívější: Nocturno koncert, Prázdniny v Telči 30. 7. 2015

Připojené obrázky si můžete zvětšit kliknutím myši.

Svatováclavské slavnosti

Český Krumlov, náměstí Svornosti
28. 9. 2018 16:30 hod.

Svatý Václav je patronem nejen země české, ale i pivovarníků a vinařů, což připomínají tradiční podzimní slavnosti, nabízející vedle kulturních i bohaté gastronomické zážitky. Nás zastihnete v pátek 28.9. od 16,30 na náměstí Svornosti jako první koncertní kapelu, později vystoupí Epydemye a na závěr bude Nerez&Lucia.     web pořadatele

Třicáté narozeniny Spolektivu

České Budějovice, Studiový sál Českého rozhlasu
10. 10. 2018 19:00 hod.

Závěrečný pátý koncert věnovaný kapelním třicátinám. Jako hosté na koncertu zahrají i bývalí členové Spolektivu Lukáš Holec, Vláďa Světlík a Zdeněk Zajíček. Posluchači se mohou těšit na písně ze všech kapelních období, období atichovského, dejmitvarovského, ale i toho, které přichází...

Spolektiv v Balbínce - rozhodnutí

Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6, 120 00 Praha 2
25. 10. 2018 20:00 hod.

Naše čtvrtá Balbínka. Tato bude speciální. Prosakuje, že připravujeme třetí řadové CD. V Balbínce zahrajeme mnoho písní a také ty, které by mohly být na CD. Bude jich více a diváci nám pomohou je vybrat.

web pořadatele

Koncert v Sedlčanech

Sedlčany, KD Josefa Suka – koncertní sál
31. 10. 2018 19:30 hod.