Aktuální koncerty

O našich koncertech Vás budeme rádi informovat. Co všechno v roce 2018 připravujeme, přehledně najdete v této sekci. Podívejte na narozeninové video.

Záznam koncertu na portálu TV Noe: 59. Cvrlikání - Spolektiv na TV Noe. Omluvte technické nedostatky ve zvuku, které se prostě mezi nebem a zemí místy vyskytly.

Podívejte se: Záznam přímého přenosu z Českého rozhlasu v Olomouci 8.3.2017

Nebo na dřívější: Nocturno koncert, Prázdniny v Telči 30. 7. 2015

Připojené obrázky si můžete zvětšit kliknutím myši.

Zahájení 864. lázeňské sezóny

Teplice, scéna za Domem kultury
26. 5. 2018 13:15 hod.

Z řady důvodů jsou Teplice pro Spolektiv srdečním místem. Až nás uvidíte na jevišti, všimněte si speciálních stoliček, které připomínají malé trakaře. Tuto mylnou vizi je potřeba rozbořit vysvětlením, že se jedná o důmyslné stoličky pod multiefektové kytarové procesory členů Spolektivu z dílny teplického dřevařského mága Pavla Zelinky.
Nesmírně se těšíme, že vše naše vezeme do Teplic včetně děl Pavla Zelinky. - viz program

Mezi ploty

Praha - Bohnice, areál psychiatrické nemocnice
27. 6. 2018 12:00 hod.

Prvně hrajeme na tomto věhlasném festivalu. Bereme to jako takové vizitkové půlhodinové koncertní představení. V Bohnicích nás neznají, tak po našem vystoupení bude snad jasné, že tam patříme a budeme se s Vámi na tomto skvělém fesťáku potkávat opakovaně - program

Koncert na 58. Zlín film festivalu

Zlín, Koncertní zóna ENAPO
30. 5. 2018 19:30 hod.

Filmaři o nás píší: Jeden ze tří výherců hlasování o nejlepší kapelu, které se přihlásily do soutěže "Kapela 58. ZLÍN FILM FESTIVALU". Spolektiv hraje a zpívá výhradně autorskou hudbu s použitím klasických kytar, dechových nástrojů, šestistrunných baskytar, perkusí i moderních industriálních nástrojů a přístrojů. V jejich stylu lze najít prvky folku, rocku, šansonu i jazzu.
Více na webových stránkách pořadatele

Country na kolejích

Chřenovice nádraží, u Ledče nad Sázavou
2. 6. 2018 15:00 hod.

Hudební festival, který vznikl na základě sázky o bednu medoviny, že není možné udělat festival na nádraží. Slovo dalo slovo a... našlo se chřenovické nádraží, kde se letos pořádá ji 12. ročník festivalu Country na kolejích. Na nádraží dosud nehráli, tak se těšíme!

Olešnická kytka

Olešnice na Moravě
2. 6. 2018 18:45 hod.

33. ročník festivalu Olešnická kytka bude jako vždy v zahradě sokolovny v Olešnici na Moravě. Těšíme se, do Olešnice ke Zmijákům jedeme poprvé.

Isarafest

Mladá Boleslav, Havlíčkova 447
3. 6. 2018 14:00 hod.

Už podeváté se otevře branka zahradní slavnosti s názvem Isarafest. Opět v příjemném prostředí Centra 83, opět ve spolupráci se Sdružením pro podporu lidí s mentálním postižením, opět vás čeká nedělní odpoledne plné pohodové muziky a dalšího doprovodného programu.

Nadcházející koncerty

Den Čas Místo