Fotogalerie 2018

Balbínova poetická hospůdka * Doli klub Pardubice * Lázně Bělohrad * DK Akord Ostrava * TV Noe * Divadlo U Kapličky, 30 let * 58. Zlín Film Festival * Vyšehraní * Folkové Chvojení * Severočeský trojboj: Most, Teplice, Hrob *

Severočeský trojboj: Most, Teplice, Hrob

Severočeský trojboj: Most, Teplice, Hrob

30. 6. 2018 Most, Teplice, Hrob Počet fotografií: 18
Severním Čechám jsme se zatím vyhýbali. Letos byly hned tři koncertní návštěvy ve dvou měsících! Naše první stopa na severu Čech byla 19.5. na slavnostech v Mostě. Díky za fotky, které nám zprostředkovala Denisa Hájková. Naše druhá cesta na sever Čech vedla 26.5. do Teplic. Zahájení lázeňské sezóny je...
Folkové Chvojení 2018

Folkové Chvojení 2018

15. 6. 2018 Vysoké Chvojno Počet fotografií: 11
V pátek 15.6.2018 jsme zažili krásnou premiéru na Folkové Chvojení - festival člověčí muziky. Nádherná akce, spousty obětavých lidí, vlídnost a skvělá organizace. Klobouk dolů a díky! Díky i za fotky, které jsme přenesli s FB profilu https://www.facebook.com/chvojeni/.
Vyšehraní 2018

Vyšehraní 2018

14. 6. 2018 Praha, Vyšehrad Počet fotografií: 12
Další milý koncert ve spojení s našimi třicetinami jsme si užili na 15. ročníku Vyšehraní. Opravdu nádherná letní scéna na pražském Vyšehradě přilákala na nás a kapelu Fleret úžasně vnímavé publikum. Fotil Jirka Esser
58. Zlín film festival

58. Zlín film festival

30. 5. 2018 Zlín, Koncertní zóna ENAPO Počet fotografií: 16
Zlín, Spolektiv a tři Michalové. Hrát na filmovém festivalu ve Zlíně nám bylo dopřáno díky fantastické fanouškovské základně. Posíláme všem DÍKY za hlasování. Koncert byl velmi zajímavý. Velmi jej ovlivnili tři Michalové. Michal Kelt Palánek se o nás postaral jak o vlastní. Na obrazové části přenosu...
Spolektiv 30 let - Narozeninový koncert

Spolektiv 30 let - Narozeninový koncert

20. 4. 2018 České Budějovice Počet fotografií: 34
Koncert k narozeninám v Divadle U Kapličky v Českých Budějovicích fotil Daniel Král. Jeho bohatá fotoreportáž skvěle vystihuje atmosféru. Parádní oslava kapelních třicetin. Přijeli za námi i naší bývalí spoluhráči Vláďa Světlík a Zdeněk Zajíček. Lukáše Holce zastoupila jeho dcera Bětka.
Spolektiv v TV Noe

Spolektiv v TV Noe

19. 4. 2018 Ostrava Počet fotografií: 10
59. díl pořadu Cvrlikání na TV Noe byl o nás, o Spolektivu. Koncert je umístěn v archivu přímo na portálu TV Noe. Klikněte na tento odkaz - Spolektiv na TV Noe. Omluvte technické nedostatky ve zvuku. Fotil Pavel Zuchnický.
DK Akord Ostrava

DK Akord Ostrava

11. 4. 2018 Ostrava Počet fotografií: 18
Po dlouhých letech jsme zavítali do Ostravy. V DK Akord od začátku panovala skvělá nálada. Pro parádní publikum se nám hrálo skvěle. Podívejte se na mistrovské fotky z koncertu, které připravil Jarda Elfmark.
Živák lázeňský, Lázně Bělohrad

Živák lázeňský, Lázně Bělohrad

16. 3. 2018 Lázně Bělohrad Počet fotografií: 10
Jsme součástí skvělého hudebního cyklu Živák Lázeňský, který v Lázních Bělohrad společně s Láďou Stuchlíkem pořádá Mirek Ošanec. Skvěle jsme si záhráli, protože u dobrých lidí to jde velmi dobře. Bylo i adrenalinové okénko, dvě písně společně s Mirkem z jeho písničkového portfólia. Veliká radost!
Doli klub Pardubice

Doli klub Pardubice

18. 1. 2018 Pardubice Počet fotografií: 13
V obnovené sestavě jsme byli v Pardubicích poprvé. Pořadatelé nás zakomponovali do dvojkoncertu s kapelou Vodáci, která se také vrátila na koncertní pódia. Hrálo se nám výborně a do Doli klubu se budeme rádi vracet.
Spolektiv potřetí v Balbínce

Spolektiv potřetí v Balbínce

7. 1. 2018 Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6, 120 00 Praha 2 Počet fotografií: 16
V neděli 7.1.2018 nám bylo v Balbínce parádně! Díky Vám, divákům, že jste přišli! V tak nádherném a zaplněném prostoru skvělými a nadšenými lidmi je radost hrát. Pavel Pelikán skvěle zachytil atmosféru koncertu Spolektivu v Balbínce 7.1.2018.
Nadcházející akce
Jsme na těchto sítích
Poslechněte si
Přihlášení uživatele