Fotogalerie 2018

Balbínova poetická hospůdka * Doli klub Pardubice * Lázně Bělohrad * DK Akord Ostrava * TV Noe * Divadlo U Kapličky, 30 let

Spolektiv 30 let - Narozeninový koncert

Spolektiv 30 let - Narozeninový koncert

20. 4. 2018 České Budějovice Počet fotografií: 34
Koncert k narozeninám v Divadle U Kapličky v Českých Budějovicích fotil Daniel Král. Jeho bohatá fotoreportáž skvěle vystihuje atmosféru. Parádní oslava kapelních třicetin. Přijeli za námi i naší bývalí spoluhráči Vláďa Světlík a Zdeněk Zajíček. Lukáše Holce zastoupila jeho dcera Bětka.
Spolektiv v TV Noe

Spolektiv v TV Noe

19. 4. 2018 Ostrava Počet fotografií: 10
59. díl pořadu Cvrlikání na TV Noe byl o nás, o Spolektivu. Koncert je umístěn v archivu přímo na portálu TV Noe. Klikněte na tento odkaz - Spolektiv na TV Noe. Omluvte technické nedostatky ve zvuku. Fotil Pavel Zuchnický.
DK Akord Ostrava

DK Akord Ostrava

11. 4. 2018 Ostrava Počet fotografií: 18
Po dlouhých letech jsme zavítali do Ostravy. V DK Akord od začátku panovala skvělá nálada. Pro parádní publikum se nám hrálo skvěle. Podívejte se na mistrovské fotky z koncertu, které připravil Jarda Elfmark.
Živák lázeňský, Lázně Bělohrad

Živák lázeňský, Lázně Bělohrad

16. 3. 2018 Lázně Bělohrad Počet fotografií: 10
Jsme součástí skvělého hudebního cyklu Živák Lázeňský, který v Lázních Bělohrad společně s Láďou Stuchlíkem pořádá Mirek Ošanec. Skvěle jsme si záhráli, protože u dobrých lidí to jde velmi dobře. Bylo i adrenalinové okénko, dvě písně společně s Mirkem z jeho písničkového portfólia. Veliká radost!
Doli klub Pardubice

Doli klub Pardubice

18. 1. 2018 Pardubice Počet fotografií: 13
V obnovené sestavě jsme byli v Pardubicích poprvé. Pořadatelé nás zakomponovali do dvojkoncertu s kapelou Vodáci, která se také vrátila na koncertní pódia. Hrálo se nám výborně a do Doli klubu se budeme rádi vracet.
Spolektiv potřetí v Balbínce

Spolektiv potřetí v Balbínce

7. 1. 2018 Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6, 120 00 Praha 2 Počet fotografií: 16
V neděli 7.1.2018 nám bylo v Balbínce parádně! Díky Vám, divákům, že jste přišli! V tak nádherném a zaplněném prostoru skvělými a nadšenými lidmi je radost hrát. Pavel Pelikán skvěle zachytil atmosféru koncertu Spolektivu v Balbínce 7.1.2018.
Nadcházející akce
Jsme na těchto sítích
Poslechněte si
Podporují nás
Přihlášení uživatele