Hudební pořady a rozhovory

návod: Prioritně je nastavený poslední právě probíhající rok. Můžete si ale vybrat rok, ve kterém byl o nás natočený rozhovor či pořad nebo zadat VŠE a mít kompletní přehled.

Jarčounova folková hodinka č. 65, Rádio Česká Kanada

Jarčounova folková hodinka č. 65, Rádio Česká Kanada

10. 10. 2017 1:00:37 min Přehrát záznam

V úterý 10. října od 19,00 Rádio Česká Kanada vysílala pořad Jarčounova folková hodinka.
Celá hodinu přímého přenosu byla věnovaná Večerům S koncerty v Divadle U Kapličky. Byly použity záznamy písní z letošního ročníku, mezi kterými si Pavel Jarčevský povídal s Jardou Hnízdilem.

Písničkové rozhovory, ČRo České Budějovice

Písničkové rozhovory, ČRo České Budějovice

30. 5. 2017 25:15 min Přehrát záznam

Pavlína Jíšová a Adéla Jonášová vybírají písně z reedice alba Spolektiv ...a ticho v sobě. Písničky Spolektivu, které v pořadu zazněly: Volím světlo, Při snídani, Housle a protiklady. Díky cyklu Večery S Jarda vybral také po písni od Ládi Latky, Dua Drc a kapely 4 zdi.

Jak se Vám líbí, Večery S na Radiu Proglas

Jak se Vám líbí, Večery S na Radiu Proglas

28. 3. 2017 45:04 min Přehrát záznam

Pod názvem „Večery S“ začal v Českých Budějovicích fungovat nový cyklus folkových koncertů. O tom, jak a proč tato nová tradice vznikla, bude náš redaktor Petr Kronika hovořit s Jaroslavem Hnízdilem ze skupiny Spolektiv a s Václavem Koblencem z kapely Bonsai č. 3, kteří tyto koncerty organizují.

Rockle - Český rozhlas Olomouc

Rockle - Český rozhlas Olomouc

13. 3. 2017 25:58 min Přehrát záznam

Po zdařilém koncertu 8.3.2017 v Českém rozhlasu v Olomouci v rámci cyklu koncertních střed vysílaných také živě na YouTube, následovalo zpovídání Jarda Hnízdila redaktorem Jiřím Matějů do pořadu Rockle.

Jarčounova folková hodinka, Rádio Česká Kanada

Jarčounova folková hodinka, Rádio Česká Kanada

7. 2. 2017 59:23 min Přehrát záznam

Reedice alba ...a ticho v sobě, která vyšla 23 let po prvním vydání, byla zajímavým tématem pro Pavla Jarčevského. Do studia v Rádiu Česká Kanada si pozval Jardu Hnízdila a Jirku Regáska a 38. díl jeho pořadu Jarčounova folková hodinka byla opět o Spolektivu.

Folková pohlazení, Český rozhlas Pardubice

Folková pohlazení, Český rozhlas Pardubice

7. 2. 2017 59:40 min Přehrát záznam

Spolektiv a jeho album Dej mi tvar aneb vskutku vydařený comeback. Tak je napsáno na webových stránkách Českého rozhlasu Pardubice. Velmi milou hodinu o Spolektivu a CD Dej mi tvar připravil Víťa Troníček.

Třikrát z Proglasu

Třikrát z Proglasu

26. 1. 2017 12:02 min Přehrát záznam

Reedice alba ...a ticho v sobě byla 26. 1. 2017 zmíněna v ranním vysílání Radia Proglas v pořadu Třikrát z Proglasu. Zazněly písně Housle a protiklady, Pocta Ludvíku Součkovi a a V Bílkově vile.

Večery S - upoutávka v Českém rozhlasu

Večery S - upoutávka v Českém rozhlasu

20. 1. 2017 2:25 min Přehrát záznam

Velkým projektem pto tok 2017 jsou Večery S koncerty v Divadle U Kapličky. Na tiskové konferenci 11.1.2017 vznikla upoutávka, která nějaký čas byla vysílána Českým rozhlasem České Budějovice. My jsme ji přidali několik obrázků a umístili na YouTube.

Nadcházející akce
Jsme na těchto sítích
Poslechněte si
Podporují nás
Přihlášení uživatele