Hudební pořady a rozhovory

návod: Prioritně je nastavený poslední právě probíhající rok. Můžete si ale vybrat rok, ve kterém byl o nás natočený rozhovor či pořad nebo zadat VŠE a mít kompletní přehled.

Jarčounova folková hodinka č. 65, Rádio Česká Kanada

10. 10. 2017 1:00:37 min Přehrát záznam

V úterý 10. října od 19,00 Rádio Česká Kanada vysílala pořad Jarčounova folková hodinka.
Celá hodinu přímého přenosu byla věnovaná Večerům S koncerty v Divadle U Kapličky. Byly použity záznamy písní z letošního ročníku, mezi kterými si Pavel Jarčevský povídal s Jardou Hnízdilem.

Písničkové rozhovory, ČRo České Budějovice

30. 5. 2017 25:15 min Přehrát záznam

Pavlína Jíšová a Adéla Jonášová vybírají písně z reedice alba Spolektiv ...a ticho v sobě. Písničky Spolektivu, které v pořadu zazněly: Volím světlo, Při snídani, Housle a protiklady. Díky cyklu Večery S Jarda vybral také po písni od Ládi Latky, Dua Drc a kapely 4 zdi.

Jak se Vám líbí, Večery S na Radiu Proglas

28. 3. 2017 45:04 min Přehrát záznam

Pod názvem „Večery S“ začal v Českých Budějovicích fungovat nový cyklus folkových koncertů. O tom, jak a proč tato nová tradice vznikla, bude náš redaktor Petr Kronika hovořit s Jaroslavem Hnízdilem ze skupiny Spolektiv a s Václavem Koblencem z kapely Bonsai č. 3, kteří tyto koncerty organizují.

Rockle - Český rozhlas Olomouc

13. 3. 2017 25:58 min Přehrát záznam

Po zdařilém koncertu 8.3.2017 v Českém rozhlasu v Olomouci v rámci cyklu koncertních střed vysílaných také živě na YouTube, následovalo zpovídání Jarda Hnízdila redaktorem Jiřím Matějů do pořadu Rockle.

Jarčounova folková hodinka, Rádio Česká Kanada

7. 2. 2017 59:23 min Přehrát záznam

Reedice alba ...a ticho v sobě, která vyšla 23 let po prvním vydání, byla zajímavým tématem pro Pavla Jarčevského. Do studia v Rádiu Česká Kanada si pozval Jardu Hnízdila a Jirku Regáska a 38. díl jeho pořadu Jarčounova folková hodinka byla opět o Spolektivu.

Folková pohlazení, Český rozhlas Pardubice

7. 2. 2017 59:40 min Přehrát záznam

Spolektiv a jeho album Dej mi tvar aneb vskutku vydařený comeback. Tak je napsáno na webových stránkách Českého rozhlasu Pardubice. Velmi milou hodinu o Spolektivu a CD Dej mi tvar připravil Víťa Troníček.

Třikrát z Proglasu

26. 1. 2017 12:02 min Přehrát záznam

Reedice alba ...a ticho v sobě byla 26. 1. 2017 zmíněna v ranním vysílání Radia Proglas v pořadu Třikrát z Proglasu. Zazněly písně Housle a protiklady, Pocta Ludvíku Součkovi a a V Bílkově vile.

Večery S - upoutávka v Českém rozhlasu

20. 1. 2017 2:25 min Přehrát záznam

Velkým projektem pto tok 2017 jsou Večery S koncerty v Divadle U Kapličky. Na tiskové konferenci 11.1.2017 vznikla upoutávka, která nějaký čas byla vysílána Českým rozhlasem České Budějovice. My jsme ji přidali několik obrázků a umístili na YouTube.