Napsali o nás

Jako vše tak i články o nás lze rozdělit na období 1988-1995 a 2014 po současnost. Jeden článek je z roku 2002 a vznikl v průběhu našeho dlouhého přestávkového mezidobí. Na portále iFolk vedl Honza Hučín rozhovor s Jardou Hnízdilem v rámci projektu BYLI DOBŘÍ. Ani on a ani my jsme v té době nevěděli, co bude za dvanáct let. Článek možná předeslal, proč jsme se vrátili.

návod: Prioritně je nastavený poslední právě probíhající rok. Můžete si ale vybrat rok, ve kterém se o nás psalo nebo zadat VŠE a mít kompletní přehled.

Saxofonista skupiny Spolektiv Antonín Vidlák: Rozhovor pro Novinky.cz

Saxofonista skupiny Spolektiv Antonín Vidlák: Rozhovor pro Novinky.cz

26. 4. 2018 Přejít na web

Spolektiv si v dubnu připomíná třicet let od založení. Jeden z narozeninových koncertů byl v KD Mlejn v pátek 27. 4. 2018 v Praze. Od roku 1990 s kapelou vystupuje hráč na dechové nástroje Antonín Vidlák, učitel hudby a milovník jazzu, jehož doménou jsou saxofony, klarinet, flétny a dechový syntezátor.

Ať se naše harmonie s láskou přenese do duší posluchačů…

Ať se naše harmonie s láskou přenese do duší posluchačů…

11. 3. 2018 Přejít na web

S Lucií Hochmalovou je krásné spolupracovat. Díky za rozhovor do ePortýra, který je o Spolektivu tak nějak od začátku po aktuální současnost. V dubnu 2018 to bylotřicet let od zrodu kapely, tak i to tom si v článku můžete počíst.

Folkový cyklus Večery S představuje mladé začínající kapely a muzikanty

Folkový cyklus Večery S představuje mladé začínající kapely a muzikanty

Představit méně známé kapely nebo mladé začínající muzikanty. O tom je hudební cyklus Večery S, který se loni v Č. Budějovicích setkal s příznivým diváckým ohlasem. V Divadle U Kapličky bude pokračovat i letos. „My říkáme, že je to folk a spřízněné žánry, což znamená paletu od folku přes country, různé vůně grassu až třeba po šanson,“ popisuje žánrové zařazení jeden z organizátorů Václav Koblenc.

Nadcházející akce
Jsme na těchto sítích
Poslechněte si
Přihlášení uživatele