Napsali o nás

Jako vše tak i články o nás lze rozdělit na období 1988-1995 a 2014 po současnost. Jeden článek je z roku 2002 a vznikl v průběhu našeho dlouhého přestávkového mezidobí. Na portále iFolk vedl Honza Hučín rozhovor s Jardou Hnízdilem v rámci projektu BYLI DOBŘÍ. Ani on a ani my jsme v té době nevěděli, co bude za dvanáct let. Článek možná předeslal, proč jsme se vrátili.

návod: Prioritně je nastavený poslední právě probíhající rok. Můžete si ale vybrat rok, ve kterém se o nás psalo nebo zadat VŠE a mít kompletní přehled.

Tomáš Hrubý - Mohelnický dostavník: počasím studený, atmosférou vřelý

Kompletní reportáž o Mohelnickém dostavníku 2017 od Tomáše Hrubého najdete na webu FOLKtime. My jsme to "maličko" ořízli a sem jsme si vybrali úvod a ve druhém vyřízlém odstavci i větičku o Spolektivu.

Malagelo, Aranka i Na kolena u Slávie

10. 8. 2017 Přejít na web

Přestože je tento článek o Ivanu Hlasovi a jeho triu, věta o nás je důležitá. Důstojným předskokanem byla jihočeská kapela Spolektiv.

Spolektiv se vrací do Mlejna

Portál ePortýr o nás opět na svých stránkách referoval: „Rádi se do Mlejna po roce vracíme. Tentokrát zahrajeme písničky z našich dvou CD. Album Dej mi tvar jsme vydali skoro před rokem. Kromě toho proběhne ReKřest CD …a ticho v sobě."

Spolektiv hraje skvělý autorský folk

Anonce našeho koncertu ve Velkém sále Českého rozhlasu v Olomouci na 8.3.2017.

Spolektiv pokřtil po 22 letech album …a ticho v sobě

Hudební skupina Spolektiv pokřtila po 22 letech album … a ticho v sobě. Stalo se tak 17. února v Divadle U Kapličky v Českých Budějovicích. Píše o nás ePortýr.

Hudební skupina Spolektiv opět pokřtí album po 22 letech

Oficiální volnočasový portál inbudejovice.cz přinesl v plném znění tiskovou zprávu, která se týkala znovu pokřtění CD ...a tichov sobě.

Remasterované CD představí Spolektiv v Divadle U Kapličky

Ladislav Lhota na severu zakulturou.cz se věnoval našemu Re-Křtu CD ...a ticho v sobě v remasterové podobě.

Večery S dají šanci hudebním objevům

1. 2. 2017 Zobrazit

Naše aktivita v podobě hudební série Večery S koncerty v Divadle U Kapličky se promítla v několika periodikách. Takto o nás psal měsíčník Barbar.