Napsali o nás

Jako vše tak i články o nás lze rozdělit na období 1988-1995 a 2014 po současnost. Jeden článek je z roku 2002 a vznikl v průběhu našeho dlouhého přestávkového mezidobí. Na portále iFolk vedl Honza Hučín rozhovor s Jardou Hnízdilem v rámci projektu BYLI DOBŘÍ. Ani on a ani my jsme v té době nevěděli, co bude za dvanáct let. Článek možná předeslal, proč jsme se vrátili.

návod: Prioritně je nastavený poslední právě probíhající rok. Můžete si ale vybrat rok, ve kterém se o nás psalo nebo zadat VŠE a mít kompletní přehled.

Spolektiv - Wikipedie

24. 3. 2019 Přejít na web

Dne 23. března 2019 je založena základní verze naší stránky na Wikipedii. Připravit encyklopedický text pro tyto účely vyžaduje velikou stručnost. Povedlo se. Další stránky a odkazy budou pokračovat. Na stránku Spolektiv - Wikipedie přejdete kliknutím na výše uvedený odkaz.

Folkovým Večerům S začíná třetí jaro U Kapličky

21. 1. 2019 Přejít na web

V úvodu autor článku Ladislav Lhota píše - Hudební cyklus Večery S vstupuje koncertem v českobudějovickém Divadle U Kapličky 25. ledna do jarní části třetího ročníku. Posláním Večerů S zůstává nejen pobavit fanoušky, jejichž počet stále roste, ale především uvést na scénu začínající muzikanty. Patronem letošní série se stal Pavel Zajíc od Nezmarů.