Podporují nás

Spolupráce s našimi partnery je pro nás velmi důležitá. Díky jejich podpoře se můžeme věnovat mnoha činnostem, které jsou spojeny s naší tvorbou. Můžeme se věnovat tvorbě nových písní, intenzívně zkoušet, koncertovat, natáčet a vydávat.

Každému našemu partnerovi patří náš veliký dík. Rádi Vám je na tomto místě představujeme.

Daniel Král

Daniel Král

Daniel Král je autor mnoha našich fotografií a plakátů. Jako grafik se zásadně podílel na tvorbě tiskových materiálů alb Dej mi tvar (2016) a ...a ticho v sobě (reedice 2016). Navštivte jeho webové stránky a užívejte si jeho fotografické umění.

Briklis, spol. s.r.o.

Briklis, spol. s.r.o.

V Malšicích sídlí firma Briklis, náš první partner, která od roku 1991 vyrábí briketovací lisy pro zpracování odpadu briketováním pro tepelné využití odpadu nebo recyklaci. Lisy pracují v truhlárnách, na pilách, ve slévárnách, kovošrotech, v papírenském průmyslu a v zemědělství ve více než 30 zemích světa.

Kvintas, s.r.o.

Kvintas, s.r.o.

Firma Kvintas z Vysokého Mýta se od roku 1993 zaměřuje na všeobecné kovoobrábění přírubových polotovarů. Kvintas jsou schopni vyrobit atypické příruby nebo příruby s různými úpravami. Velmi speciální přírubu Kvintas vyrobil i pro Spolektiv. Díky tomu víme, co to příruba je!

Hospůdka u Divadla

Hospůdka u Divadla

Doslova gurmánské hody můžete zažít v této restauraci. Každý den vybírají čerstvé suroviny, ze kterých připravují skvělé pokrmy včetně výjimečných specialit ze syrových mas a ryb. V Hospůdce u Divadla se nekouří, samozřejmostí je rychlá wifi.

Marie Pavlíčková

Marie Pavlíčková

Web není uveden

Paní Marie Pavlíčková je náš veliký fanoušek a posluchač. Řadu let je úspěšnou podnikatelkou nejen z oblasti severní Moravy. S Maruškou nás pojí dlouholeté přátelství. Bylo a je nám ctí, že přijala roli kmotry a 25.5.2016 v Jihlavě pokřtila naše album Dej mi tvar.

Hospoda Stará Škola

Hospoda Stará Škola

Hospoda Stará škola je v obci Příbraz. Příbraz je díky své poloze pro nás členy Spolektivu doslova "vesničkou střediskovou". Hospoda Stará škola se díky tomu stala naším hlavním zázemím. Téměř každý víkend je naší zkušebnou a místem našich kapelních plánů.

Swietelsky

Swietelsky

Rozsah činností stavební firmy Swietelsky doslova nezná hranic. Dálnice, silnice, mosty, budovy, sportoviště, tunely, to je jen drobný výčet míst, kde se můžete u nás s prací firmy Swietelsky takřka denně setkat. Své úspěchy si ale firma Swietelsky nenechává jen pro sebe a podporuje řadu oblastí a činností včetně té naší.

Melodie

Melodie

Řadu let si českobudějovičtí muzikanti nedovedou představit bez firmy Melodie, kterou vybudoval pan Zdeněk Voříšek. Jeho pokračovatelé jsou velikou jistotou a zázemím pro veškeré muzikantské potřeby a přání. Jsou v pozadí za mnohým hudebním projektem včetně našeho alba Dej mi tvar.

Agentura Dobrý den

Agentura Dobrý den

Agentura Dobrý den zastřešuje celou oblast rekordů a kuriozit. Je správce České databanky rekordů. Tím, že jsme se po osmnáctileté přestávce vrátili na hudební scénu a 19.5.2016 vydali přesně po 21 letech, 5 měsící a 27 dnech své druhé album, jsme držiteli českého rekordu Vydání hudebního alba po nejdelší odmlce. Zaznamenáno díky Agentuře Dobrý den.

Replay

Replay

Web není uveden

Replay

 

 

Nadcházející akce
Jsme na těchto sítích
Poslechněte si
Podporují nás
Přihlášení uživatele