Rekapitulace roku 2023

1.1.2024 18:26

Rok 2023 byl pro Spolektiv velice zajímavý. Představte si, že jsme hráli v deseti sestavách na čtyřicetidevíti místech! Díky počasí navíc dva koncerty musely být zrušeny či odloženy.

Základní kvartet - Jarda Hnízdil + Martin Jančura + Renata Melda Švecová + Jirka Regásek - koncertoval několikrát samostatně, nejčastěji hrál Spolektiv v pětici, kdy o post pátého hudebníka na pódiu se střídali Lukáš Holec, Mikuláš Balo, Vláďa Světlík, Honza Meisl a Vašek Švec. Co máme po letošku hodně rádi, to je i koncertování v plné sestavě v šesti lidech. Kvartet doplněný o Lukáše a Vláďu, o Lukáše a Mikiho, o Mikiho a Vaška nebo Vláďu a Vaška. Fakt dobrodrůžo! O takovéto rotace nechceme vás ani nás v letošním roce ochudit.

V roce 2023 jsme se koncertně vraceli na známá místa, navštívili jsme však mnoho nových míst, kam se budeme rádi vracet i příště.  Rádi hrajeme naše osvědčené písně, ale hodně jsme v roce 2023 tvořili a v roce tomto zahrajeme písně nové, abychom si na ně společně s Vámi zvykli. Držte nám palce, řada jich doplní CD projekt Genesis.

Mějte krásný hudební rok 2024! A vřelé díky za ten minulý.

(P.S. obrázková koláž je jen výběr míst, kde Spolektiv hrál v roce 2023)